Nowicki Nieruchomości

Prowadzimy skuteczną działalność w obszarach gospodarczych:
- pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
- realizacja procesów inwestycyjnych

O nas

Fundamentem naszej działalności jest wiedza i rzetelność przy realizacji każdego zlecenia.

Działamy w oparciu o fachowość i doświadczenie podmiotów branżowych rynku nieruchomości. Metoda naszego działania oparta jest na koncepcji Competency Network – (CN), która zakłada realizację zlecenia przy zaangażowaniu profesjonalistów z określonego sektora rynku nieruchomości, co wpływa bezpośrednio na efektywność i jakość świadczonych przez nas usług. Competency Network – (CN) to doświadczeni specjaliści z zakresu prawa, finansów, inżynierii i ekonomii oraz grup zawodowych implikujących pośredników, zarządców i rzeczoznawców majątkowych.

MIESZKAŃ
DOMÓW
AGENTÓW
zadowolonych klientów

Sprzedaż

Pomagamy w sprzedaży mieszkań, domów, lokali usługowych i gruntów, niezależnie od formy własności, zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Nasza praca to zarówno promowanie nieruchomości przez zamieszczanie ogłoszeń na wielu portalach, ale również dzięki rozbudowanej bazie kontaktów, aktywne poszukiwanie osób zainteresowanych kupnem. Pomożemy w kompletowaniu i uzyskaniu dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy przedwstępnej i umowy sprzedaży. Uczestniczymy w całym procesie sprzedaży nieruchomości, od przygotowania oferty przez zawarcie umowy aż po przekazanie nieruchomości nowym właścicielom.

Kupno

Poszukujemy dla Państwa każdego rodzaju nieruchomości - lokale mieszkalne, usługowe, domy na rynku wtórnym i od deweloperów oraz działki. Analizujemy potrzeby klientów i dopasowujemy oferty do ich wymagań i możliwości. Sprawdzamy polecane nieruchomości od strony prawnej, dzięki czemu gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Jesteśmy z Państwem przez cały proces zakupu nieruchomości.

Wynajem

Dla właścicieli mieszkań, domów oraz lokali usługowych proponujemy współpracę w wynajmie ich nieruchomości. Przygotowujemy oferty, promujemy je oraz aktywnie poszukujemy najemców. Dzięki współpracy z dużymi firmami na rynku wrocławskim, jesteśmy w stanie szybko znaleźć klientów zainteresowanych najmem. Dla Państwa bezpieczeństwa staramy się dokładnie sprawdzić potencjalnych najemców. Przygotowujemy umowy najmu i przekazujemy nieruchomości. Mamy doświadczenie w najmie okazjonalnym.

Najem

Dla klientów poszukujących mieszkań, domów lub lokali usługowych również mamy propozycję współpracy. Poza bogatą bazą nieruchomości, którą już mamy w ofercie, jesteśmy w stanie znaleźć nieruchomość w odpowiedzi na Państwa oczekiwania. Przygotowujemy umowy najmu oraz pomagamy w całym procesie najmu od strony formalnoprawnej.

Komercjalizacja

Posiadamy doświadczenie w pozyskiwaniu powierzchni komercyjnych pod wynajem. Dla właścicieli lub firm posiadających lokale usługowe lub powierzchnię w obiektach biurowych pozyskujemy klientów indywidualnych lub podmioty gospodarcze. Dotyczy to również współpracy w takich projektach jak najmy instytucjonalne mieszkań.

Obsługa deweloperów
Oferta nieruchomości
ZOSTAŃ DEWELOPEREM