Oferta dla deweloperów i inwestorów

Uczestniczymy w tworzeniu inwestycji deweloperskiej przed rozpoczęciem prac budowlanych. Wspomagamy w pozyskaniu kapitału na realizację inwestycji, w tworzeniu projektu budowlanego, w uzyskaniu skomplikowanych pozwoleń, zgód niezbędnych do realizacji projektu. Dzięki współpracy z architektami, geodetami, prawnikami, notariuszami, grafikami, a także z takimi instytucjami jak agencje reklamowe, banki czy urzędy, przeprowadzamy cały proces inwestycyjny.

Dzięki naszym pracownikom zapewniamy skuteczną sprzedaż nieruchomości. Doświadczony zespół merytorycznie pomaga w podjęciu decyzji oraz uczestniczy w procesie sprzedaży od pierwszego spotkania przez zawarcie umowy deweloperskiej po odbiór lokalu/domu i zawarcie umowy sprzedaży.

Zapewniamy przemyślaną strategię kompleksowych działań od pomysłu, do zakończenia inwestycji.

Zalety
  • Sprawdzenie warunków prawnych oraz technicznych zabudowy.
  • Pomoc w pozyskaniu nieruchomości gruntowych.
  • Analiza atrakcyjności inwestycyjnej gruntu.
  • Gwarancja bezpieczeństwa transakcji.
  • Działanie kompleksowe, w oparciu o szeroki zakres usług komplementarnych.
  • Biuro sprzedaży oraz realizacja promocyjnych działań marketingowych.
  • Dzięki transakcjom wiązanym zwiększamy zainteresowanie projektem deweloperskim.
  • Umożliwiamy dostęp do dużej bazy klientów poszukujących nieruchomości.

Dla inwestorów

Inwestorom posiadającym nieruchomości gruntowe pomagamy w ich sprzedaży lub zapewnimy pomoc w procesie realizacji inwestycji deweloperskiej.

Doradztwo prawne

Opiniowanie inwestycji na etapie koncepcyjnym, przygotowanie, analizowanie oraz udział w negocjacjach kontraktów na nieruchomościach.

Architektura inwestycji

Kształtujemy architekturę w taki sposób, aby była świadomym tłem naszego życia. Nie pozostawiamy miejsca na przypadki. Przeszukujemy przestrzeń i definiujemy jej nowe lepsze ramy na długie lata.

Marketing

Prowadzenie kompleksowych działań marketingowych takie jak współtworzenie kampanii marketingowych, uczestnictwo w targach, eventach spowoduje zintensyfikowanie sprzedaży.

Korzyści

Zapewniamy szereg dodatkowych korzyści wynikających ze współpracy z biurem pośrednictwa nieruchomości.
ZOSTAŃ DEWELOPEREM