Aktualności

Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów oraz dobrym relacjom z naszymi klientami i partnerami biznesowymi, rozbudowujemy naszą bazę ofert o kolejne duże projekty. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualnościami naszych działań, najnowszymi projektami oraz ostatnio zrealizowanymi transakcjami.

W ostatnich dniach nawiązaliśmy współpracę, pozyskując do naszej oferty grunt inwestycyjny pod zabudowę jednorodzinną. Pracujemy nad koncepcją urbanistyczną gruntu budowlanego znajdującego się w miejscowości położonej nieopodal Trzebnicy. Zapraszamy inwestorów do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie odpowiemy na Państwa Pytania.
Posiadamy w ofercie dziesięciohektarowy grunt inwestycyjny pod zabudowę jedno i wielorodzinną wraz z usługami, znajdujący się nieopodal miejscowości Giżycko z bezpośrednim dostępem do jeziora. Nieruchomość ta jest interesująca pod względem doskonałej lokalizacji jak i unikalnej koncepcji urbanistycznej.
O nas

Dom, mieszkanie, a może lokal usługowy? Szeroka gamą ofert pozwala wybrać nieruchomość, która idealnie odpowiada indywidualnym preferencjom.

Finansowanie

Kompleksowa pomoc i doradztwo w przejściu przez proces związany z uzyskaniem kredytu hipotecznego.