DORADZTWO FINANSOWE

Pełna pomoc i doradztwo w przejściu przez proces związany z uzyskaniem kredytu hipotecznego.

Finansowanie nieruchomości

Bardzo często zakup wymarzonej nieruchomości wiąże się z potrzebą skorzystania z finansowania zewnętrznego w postaci kredytu hipotecznego. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest wybór odpowiedniej oferty, która będzie dopasowana nie tylko do Państwa potrzeb, indywidualnej sytuacji finansowej i specyfiki planowanej transakcji.

Nasi Eksperci Kredytowi dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży finansowej związanej z zakupem nieruchomości kompleksowo pomogą Państwu przejść przez proces związany z uzyskaniem kredytu hipotecznego na najlepszych możliwych warunkach.

Zakres usług i plan działania:

  1. Szczegółowa analiza sytuacji finansowej i wyliczenie zdolności kredytowej.
  2. Dobór i przedstawienie najkorzystniejszych ofert kredytu hipotecznego.
  3. Dopasowanie parametrów kredytowych (orkes kredytowania, rodzaj płatności rat, wysokość wkładu własnego i pozostałych parametrów).
  4. Pomoc w skompletowaniu dokumentów niezbędnych do uzyskania kredytu (formularze, druku, zaświadczenia, dokumenty związane z nabywaną nieruchomością.
  5. Złożenie wniosków kredytowych do wyselekcjonowanych banków i procesowanie ich aż po uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej, podpisanie umowy bankowej.
  6. Doradztwo i obsługa serwisowa przez cały okres trwania umowy kredytowej - w tym również pomoc w optymalizacji w zakresie spłat kredytu.

Pomoc i wszystkie usługi świadczone przez naszych Ekspertów Kredytowych są dla Państwa całkowicie bezpłatne. Co więcej – nasi specjaliście są do Państwa dyspozycji również w sprawach niezwiązanych z zakupem nieruchomości w naszym biurze nieruchomości – jak np. refinansowanie obecnie posiadanego kredytu hipotecznego lub kredyt na budowę domu.

Obsługa kredytowa inwestycji deweloperskich i zakupu nieruchomości komercyjnych

Dodatkowo zajmujemy się obsługą kredytową inwestorów na rynku nieruchomości - dla realizowanych przedsięwzięć deweloperskich i inwestycji w nieruchomości komercyjne takie jak lokale użytkowe czy działki budowlane.

Oferta ta skierowana jest dla podmiotów prawa handlowego takie jak spółki a także dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

Kalkulator finansowania

miesięcy
OBLICZ